Ortak İplik Ekleme Kurulum Araçları

Ortak tel iplik insert: yüksek hassasiyetli iç ve dış dişler için konsantre, çelik vida, yüksek hassasiyetli iç oluşumundan sonra da ayarlamak için elmas şekilli paslanmaz çelik tel spiral bobin soğuk haddeleme doğru formu, yüksek mukavemetli, yüksek hassasiyetli, yüzey ışığı düğüm İplik uluslararası standartlara göre, performansı, doğrudan doğruya saldırarak oluşturulan iç ipliğe göre daha iyidir.

Montajdan sonra tel iplik geçirmezlik, dişli delik tolerans bölgesi tel iplik kesici yüzey üretim toleranslarına ve tel dişli deliği toleranslarına bağlıdır; montaj delik toleransları, sık sık 6H, 5H, 4H hassas yüksek tolerans sınıfı oluşturan tel dokunarak vida montaj deliklerin hassas bağlı olarak; birleştirilmiş iplik standardı 2B, 3 b. Doğruluk ve gereklilikleri sağlamak için musluk ve kılavuz çekme yöntemlerine (saldırı, saldırı) ve yağlamaya dayalı üniteleri kullanmak için gereken tolerans bölgesi özel tel iplik girişi seçeneği.

Vida ürünleri takarken, sıklıkla iplik takımlarını kullanmamız gerekiyor, bunun için ölmek ve daha yaygın stok. Bu cihaz aynı zamanda işleme veya doğru iplikli iplik işleme aletleri, ayarlanabilir vida, el ile işleme veya kullanılmış makinelerin stoklanmasına da monte edilebilir.