Telli Dişli Tapanın Kapsamlı Kullanımı

1. yapışma mukavemetini arttırın: alüminyum-magnezyum gibi yumuşak düşük mukavemetli alaşımlar için kullanılabilir. kereste. Plastik. Kauçuk gibi düşük mukavemetli malzemelerin deformasyonu kaymadan kaçınır. de. Yanlış diş

2 artan yatak yüzeyi: güçlü bir bağlantı gerektirmek için kullanılabilir ve vida deliklerinin ve ince gövde parçalarının çapını 3 artırmaz ve bağlantı koşullarını iyileştirir: seramikte kullanılabilir. bakalit. cam tutturma gibi kırılgan gevrek malzemeler etkili bir şekilde parçalanma olgusunu önler.

Aşınmaya karşı 4 direnç: Sıkça söküldüğünde kullanılabilir. mekanik olarak monte edin ve vida deliklerini servis ömrünün uzantısında sık sık döndürün.

5 pas önleyici düğüm: kimya endüstrisinde kullanılabilir. gemi. Araçlar. Mayın. Mayın. alan ekipmanı, neme adapte edilmiş. sert ortamlarda, örneğin kullanım, montaj ve bakım için kolay sökme gibi korozyon.

6 anti-gevşek: alan için kullanılabilir. hava. askeri teçhizat gibi yüksek riskli durumlar.

7 deprem direnci: aletler için kullanılabilir. hassas değer ve güç ekipmanları.

Onarım için 8: motor bloğu, alüminyum parçalar gibi basit örnekler. Tornalama bıçağı hasar görmüş ve hurdaya atılmış cıvata deliği gibi, tekrar dokunarak. vidalı kapakları takın, çöp geri döndü!