Telli Konu Ekleme Kategorisi

Tel iplik girişi iki tipe ayrılmıştır: sıradan ve kilitleme, kilitleme tipi genelde bir halka veya halka kilitleme halkasına dayalıdır.

1. ortak tel iplik insert

Daha dairesel spiral daire bileşimi, çeşitli malzeme Shang (hafif alaşım ve Genel çelik) ile güçlendirilmiş iplik birleştirmelerini güçlendirebilir ve geliştirilmiş ipliklere astar setleri eklerken, karşılaştırılan yöntem fazının mukavemetine kıyasla% 50 ek parça daha fazla ışık, genel tipi tel vida setleri bu ağırlığı kırık gürültüye ayrılmıştır ve hiçbir kırık yuvası iki tür, ipek set yuvası kırık vardır kurulum ipek setleri Hou kaldırma montaj kolu, aracılığıyla vidaları pürüzsüz yapar. Kırık kablo yuvaları takmak kurulum kollarını çıkarmaktır, cıvatalar geçer. Kırık bir tank Yu Tongkong (kör delikler için de kullanılabilir) uygulayın, kırık yuvalı kablo setleri yalnızca kör delikler için kullanılabilir.

2. kilit tel iplik girişi

Kilitleme telli iplik kesici tel sarılı çok turlu sargıların elmas şeklinde kesitinden yapılmıştır ve dış dişli kısım ile kombine edildiğinde çok taraflı kilit halkası ve kendi kilitleme halkasının dışındaki dişli parçalar kilitlenebilmektedir. dişli bağlantı gevşekliği, kırılma oluklarına ve kırılmış Yivlere iki şekilde bölün.