Dişsiz iplik eklemek

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Dişsiz iplik ekler   bunlar   Aynı güvenilir , kalıcı, aşınmaya dayanıklı vida dişi sunmak için tasarlanmış , helezoni sarmal, çift yönlü, tel tasarımı, tang kırma ve çıkarma ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Genel olarak, tel iplik uçları, montaj aleti için bir yakalama noktası sağlamak üzere montajın mümkün ve daha kolay olmasını sağlamak için küçük bir malzeme parçasını insertin alt kısmında kullanır. Kurulumdan sonra tang kırılmalı ve çıkarılmalıdır.

Bununla birlikte, tanecikler, özel takımlar kullanılarak bir tang kullanılmadan yerleştirilebilir ve eklerin bir ucunda yer alan bir tang yerine bobin soketinin her iki ucunda da n otch bulunur. Bir tangın yokluğu, metal tangların, motorlar veya elektronik ekipman gibi güvenlik açısından kritik uygulamalara düşme riskini ortadan kaldırır.

Aslında, Tangless Thread insertleri, montaj ve sökme metotları dışında her şekilde teğet ek parçalarla aynıdır.

Tangless insertler, teğet ek parçalara göre birçok avantaj sağlar.

Yıkıcı olmayan uçların çıkarılmasına izin verir. Teğetsiz uçlar, kurulumdan sonra kolayca ayarlanabilir ve kolayca çıkarılabilir.

Paslanmaz Çelik olarak mevcuttur.

Askeri programlarda kullanım için onaylanmıştır. Çift yönlü tasarım, özel uç yönlendirme gereksinimini ortadan kaldırır.

Tangless Inserts, Free Running , Vida Kilitleme ve şerit besleme çeşitleri ve Inch & Metric boyutlarında mevcuttur.

 

Avantajları:

· Güçlü mukavemet

Vida dişi ekleri , basıncın dengeli bir dağılımını sağlayan ekin esnekliğinden dolayı daha güçlüdür

· Maliyet etkin ve zaman tasarrufu

Azaltılmış kurulum ve muayene süresi

· İki Yönlü Tasarım
Her iki ucundan hızla ve kolayca yükler

· FOD Tasarımı
Hiçbir "yabancı nesne enkazı" yok demek değil


Şartname

1_ 副本 .png

Changling üretici doğrudan satış ürünleri ve ISO sertifikası ile ünlü Thread Insert fabrika, bizden toptan tel Tangless iplik eklemek hoş geldiniz.
Sorgulama