tang iş parçacığı yok eklemek iş parçacığı tamir takımı

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Hiçbir Tang eklemeolarak da bilinen hiçbir kurulum başa iş parçacığı Eklekör deliğe mevcuttur.

Evlat edinmekhiçbir tang eklemekör delik yükleme birçok sorunları önleyebilirsiniz için (yükleme tanıtıcısı) Örneğin, ücretsiz bir çalışan iş parçacığı ekleme ile nedeniyle vida, kalarak işlemek için çok zahmetli olduğunuçıkarhangi yükleme verimlilik ve bizi kötü etkisi giderek artan tang yükleme ve özellikle, tang, küçük boyutlarda kırma bitirdikten sonrayaşiş parçacığı ekleme.

Yükleme aracı amahiçbir tang eklemeBu ücretsiz çalışan iş parçacığı ekleme olarak aynı olsun.

Bir ucunu birhiçbir tang eklemeolduğunugibiiki ya da üç bobinleri ve onun yükleme aracı koni koni sonu ile koordine edecektir dişli göbek mili kırıldıhiçbir tang eklemebir ekleme oldukça basit olan bir kör deliğe vida için. Yükleme tamamlandıktan sonra koni son-ecek var olmak gömme gücü'nün INSERT, bu arada, belgili tanımlık tesisat iş parçacığı işleme geliştirmek için daha iyi bir yol olabilir iş parçacığı delik yol gösterici bölgelerinde değil ABD etkilemezyaşinbir burç etkili uzunluğu.

no tang specification_副本.png


Hiçbir tang iş parçacığı iş parçacığı tamir takımı Ekle 


Changling üretici doğrudan satış ürün ve ISO belgesi ile ünlü bir iş parçacığı onarım takımı fabrika, toptan tel yok tang iş parçacığı ekleme iş parçacığı tamir takımı bizden hoş geldiniz.

Sorgulama