Elektrik güç aracı

Elektrik güç aracı
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Elektrikli el aletleri nasıl kullanılır

1 Elektrikli aleti dikkatli kullanın, düşürmeyin veya etkilenmeyin. Kullanırken takmak için bir dengeleyici kullanmak en iyisidir.

2 Kurulum aletini değiştirirken, önce güç anahtarının “OFF” (KAPALI) konumda olduğunu onaylayın ve fişi prizden çekin.

3 Tork spesifikasyon modeline göre ayarlayın. Genellikle, fabrikadan çıktığında müşterilerin ihtiyaç duyduğu özelliklere göre ayarlanır. Adaptör mil somunu, takılan manşonun derinliğine göre kilitlenir. İki konumlandırma somunu birbirine kilitlenmelidir. Adaptörün ön ucunu ve istenilen iplik derinliğini bulmak için adaptör mandrelinin uzunluğunu ortaya çıkarmak üzere konumlandırılmış bir verniyer kaliper ile ölçülebilir.

4 Adaptör mandrelini ana ünitenin kayan yuvasına takın, adaptörün dış kılıfındaki çentiğin yönünü müşterinin ihtiyaçlarına göre ayarlayın. Çentiğin yönü, operatörün sap kovanını yerleştirmesi için uygun olmalıdır; adaptörü kilitlemek için adaptör sabitleme somununu kullanın.

5 Direkt geri vites anahtarını ters “R” konumuna getirin ve marş cihazına basın. Adaptör mandreli, gerekli tel manşonunun uzunluğundan daha uzun bir çentiğe vidalandığında, marş cihazını serbest bırakın ve direk-geri şalterini ileri "F" konumuna getirin, montaj kolu teli vida manşonunu çentiğe yerleştirin ve sap manşonunun montaj kolu ileri doğrudır ve sap manşonlu anahtar, dişli kovanın dişli alt deliğiyle dikey olarak hizalanır. Başlangıç cihazına basın ve sapı vidalayın. Konumlandırma cihazı tarafından ayarlanan diş derinliğine ulaşıldığında, elektrikli takım konumdan dolayı duracaktır. Şu anda, başlangıç cihazını serbest bırakmayın. Dişli çarktan çıkmak için güç aleti otomatik olarak ters yönde dönecektir. Orijinal konuma git ve kurulum tamamlandı.

6 Kurulum sırasında bir yönde dönmeniz gerekiyorsa, ileri / geri anahtarını “F” veya “R” konumuna çevirme yönünde çevirin ve marş düğmesine basın.

Sorgulama