Basit Kurulum Aracı

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Yükleme aracı

Çelik tel Lo Lo yükleme aracı ayarlar çelik tel ayarlar dar anlamda özellikle yükleme anahtarı, özellikle çelik stud oyununda vida dişi alt delik yükleme için kullanılan, temel ilke sarmal çelik kümesi Kılavuzu vida ile tel , zorlama çapı büzülme amacıyla başarıyla altına, el ile ve otomatik kurulum anahtarı bölünmüş. Genelleştirilmiş sarmal çelik tel yükleme araçlar kümesi aşağıdakileri içerir:

1, dokunun: çelik tel vida deliği iş parçacığının; yükleme içinde işlemek için kullanılan

2, yükleme anahtarı: çelik tel spiral kümeleri dişli deliğe;

3, itme aygıt: kırık tel vida şaft; yüklemede kullandığınız

4, kapak aygıtı kaldır: kaldırmak için kullanılan dişli deliğe çelik tel spiral setleri;

5, iş parçacığı takın gage: çelik tel vida dişi delik içinde test yükleme için kullanılan.

Uygulama kapsamı

Uzun vadeli iş sınadıktan sonra bir üründe çelik tel, vida yapısı güvenilir, performansı iyi, kullanımı kolay. Parçaları vida ürünleri kullanmak için çeşitli sektörlerde kullanılan, o nesnenin, kullanılan: Havacılık ve uzay sanayi, gemi inşa, Savunma Sanayi, otomobil endüstrisi, donanım elektronik, makine her türlü

Avantajları

1. servis ömrü uzatmak: tel vida paslanmaz çelik malzeme, yüksek sertlik, yumuşak baz artan onlarca yüzlerce olun adet iş parçacığı yaşam; Onun gücü artmış, ama Ayrıca takılıp, düzensiz tokası kaçının.

2. bağlantı gücü artırmak: düşük yoğunluklu kolay deformasyon ve gücünün düşük malzeme alüminyum ve magnezyum alaşımlı malzeme, ahşap, plastik, kauçuk ve benzeri için kullanılan gibi yumuşak, kaygan ipek, yanlış dişi gibi fenomen kaçının.

3. yatak yüzey artan güçlü bir bağlantı istemek için kullanılan ve vida delik çapı ince vücut parçaları eklemeyin.

4. dişli bağlantı ve yorgunluk gücü yatak kapasitesini artırmak: çelik tel kullanarak bir vida civata ve vida deliği sapma aralığı ve diş türü arasında ortadan kaldırmak, eşit olarak dağıtılmış taşıma kapasitesi vida geliştirmek için yük olun iplik bağlantıları ve yorgunluk direnç. Seramik, plastik, cam ve diğer sabit kırılgan kırılgan malzeme bağlantısı bağlantı kullanılabilir. Etkili rüptürü fenomen önlemek.

5. pas ölüm: çelik tel spiral malzeme kendisi özelliklerini ayarlar ve yüzeyi pürüzsüz, nem, korozyon gibi sert ortamlarda kullanmak, alışkanlık Rust eşleşen matris yapmak, iş parçacıklı delik çıkarma ve değiştirme pas nedeniyle önlemek pahalı matris kaybı. Kimya Sanayi, havacılık, askeri teçhizat ve gerekli sigorta yüksek diğer katsayısı kullanılabilir.

6.Wear karşı koymak, ısıya dayanıklı, korozyona dayanıklı: çelik tel spiral çok yüksek yüzey koyuyor, etkili iç ve dış vida dişi malzemenin kendisi arasındaki sürtünmeyi azaltmak ama aynı zamanda yüksek dereceye dayanıklı-var korozyona dayanıklı özellikleri. Sık kullanılan kaldırmak, yükleme parçaların ve sık sık vida delik açmak, hizmet ömrü uzatmak için.

7.earthquake, gevşek önlemek: tipi vidalı özel yapısı güçlü titreşim ve şok ortamda kilitleme kilidi kilitleme diğer aygıt iyidir değil gevşek vida deliği vida kilitle. Akım agregası, aletleri ve metre, hassas ve havacılık, havacılık, askeri teçhizat ve gerekli sigorta yüksek diğer katsayısı için kullanılabilir.

8. kolay bakım: olay işleme hatalarını bir vida dişi veya iç iş parçacığı onarım zarar, çelik tel kullanarak bir vida matris yapabilir ve özgün vida, hızlı ve ekonomik kullanabilirsiniz. Basit örnekler, motor bloğu, tekstil özel parçalar, her türlü alüminyum parçalar, daha sonra bir vida yüklenmesi, çöp geri hayata geliyor sürece tekrar dokunarak bir vida deliği zarar nedeniyle hurdaya Torna bıçak gibi.

9. Metrik sistem vida diş dönüştürme: Metrik lütfen - inç için lütfen - uluslararası standart iş parçacığı delik, çelik tel spiral kümeleri kullanarak çok uygun, hızlı, ekonomik, pratik, uygulanabilir herhangi bir ithalat ve ihracat.

Çelik tel spiral kümesi derleme işlemi

Delme tarafından dokunarak, tel kümesi yüklemek, tanıtıcı yükleme dört ana adımlardan itme, aşağıya bakın:

1, sondaj

Tablo boyutu sondaj kullanmak, delme derinliği L2 veya fazlası; Koni, matkap inebilecek değil dikkat seçin ve ciddi giymek, değil kolay değil çipin içine düşmek zarar neden olabilir. Dimpling, dimpling derinlik doğa olmamalıdır bıçak için fazla 0.4 P olması, sayaç sıkıcı çok fazla yükleme tel kümeleri için kötü izin verilir sonra sıkıldım.

Installation tool4881.png

2, dokunarak

Dokunarak için özel musluk tel kümesi karşılık gelen tayini ile dokunarak uzunluğu aşması gereken kullanıcı için according tel uzunluğu karar sonuçta Standart Standart vida deliği tolerans bölgesi doğruluğunu dokunarak tüm dokunarak delik için vida deliği gerekli duyarlığı için uygun yöntemleri ve yağlama yöntemi, kör delik dokunarak için zorla uygun olduğunda, kırık musluk önlemek için dokunarak.

Temiz olmalıdır sonra vida dişi delik, kullanılabilir dokunarak sıkıştırılmış hava tabancası patlamak üzere, kör delik de boya tabancası delik için aşağıdan uzun temizlemek için kullanılmalıdır, bir temizlik yöntemi temizlemek için de kullanabilirsiniz.

Installation tool5686.png

Installation tool5795.pngInstallation tool5899.png

3, yükleme

Normalde iki kayıtta bitecek iş ipek, ipek kümeleri uygulama el ile anahtar kümesini kol, iğ tanıtıcı yükleme ve kılavuz bush, temel, vida delikleri saat yönünde dönen iğ içine vida sıkışmış tel set üzerinden yüklü. Küçük yükleme ve "T" tip yuvası veya basit vida baş anahtarı için kullandığınızda 14 x 2 veya daha kaba iplik yükleme ipek ipek kümesi ne zaman install, ama düzensiz toka önlemek için ipek set yüklü kolu büyük eksenel kuvvet üzerinde uygulamak değil özen , ya da yükleme kolu kırık.

Installation tool6567.png

4, kolu kırık yükleme

Delik, itme, itme tel kümesi yüklemek istediğiniz genellikle kullanım hizalama kolu kuruluma yaklaşık 200 gr bir çekiç dövme kaldırmak için fazla 18 x 2,5 kaba iplik ipek set ve set için iş parçacığı üzerinde 14 x 1,25 ipekten iğne burun pense ince ve viraj kolu yüklemeye kaldırılabilir.

5, çelik tel spiral kümeleri çıkar

Yükleme sırasında sorun işlemek veya tel nedeniyle ayarlamak zaman çok uzun, kaldırılabilir kol kullanmalısınız, ipek kümesi üzerinde çekiç dövme, kulplu iç deliğin içine elini tutun ile iplik gerginlik iplik için tanıtıcı yere bırak kol aygıt-ebilmek almak Tel belirlemektedir.

Installation tool7365.png

Changling üretici doğrudan satış ürünleri ve ISO sertifikası ile ünlü bir Tool fabrika, bizden toptan tel Basit Kurulum Aracı hoş geldiniz.

Sorgulama