Sarmal yivli musluklar

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

"St musluklar gibi" dinleme iş parçacığı Ekle da adlandırılır (neyin "st" kısaltılır İngilizce "Tirbuşon"), hangi özel bir musluk için tel iş parçacığı işleme Ekle montaj delikleri ve yapısal boyutları göre üretilmektedir Ulusal Standartlar, GB - 83, kullanılan de iyi makine ve el tel, gibi.

İş parçacığı ekleme dinleme hafif alaşım makine, el musluk, yaygın çelik makine, el dokunun ve özel dokunun bölünmüş olabilir.

1. hafif alaşım makine ve el dokunun: Alcan, magnezyum alaşımlı ve bakır alaşımlı gibi demir dışı metal alaşımlar için adım 2,5 mm'den az ve saha 2.5 mm daha büyüktür ve saha Çift Kişilik.

İşaretleme yöntemi: STD × p st için tel iş parçacığı ekleme bir özel iç iş parçacığı kodudur.

Örnek işaretleme: 8 × 1 işleme ve yükleme tayini için özel dokunun. 25 tel Konu Ekle alt çıkış konu hafif alaşım, işaretli st8 × 1 kullanılır. 25

2. ortak çelik makine ve el dokunun: çelik, dökme demir, çelik döküm, vs, gibi metal malzemeler kullanılan iç iş parçacığı bir çift vuruş olduğunu.

3. özel musluklar tasarlanmış ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre üretilmiştir. Örneğin, yumuşak alüminyum, bakır ters ve baş, yandan basın dokunun, özel makine musluk tek ortak çelik dokunarak, paslanmaz çelik, musluk için alt dokunun kör delik, vida musluk, iş parçacığı dokunun, vb için düz.

TAP8.jpg

Changling üretici doğrudan satış ürün ve ISO belgesi, Tel Spiral yivli musluklar bizden toptan Hoşgeldiniz ile ünlü bir aracı fabrikadır.
Sorgulama